logo
Wersja dla niedowidzących
  Urząd Miejski w Szczebrzeszynie
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 PRAWO LOKALNE
plus Uchwały
plus Zarządzenia
plusPrzetargi
minusWyniki przetargów
plusOgłoszenia
plusObwieszczenia
minusInformacje archiwalne
 RODO
minus Klauzula Informacyjna
 ORGANA WŁADZY
plus Burmistrz Szczebrzeszyna
plus Rada Miejska w Szczebrzeszynie
plus Protokoły z Sesji Rady Miejskiej
minus Sołectwa Gminy Szczebrzeszyn
 URZĄD MIEJSKI
minus Godziny pracy
minus Regulamin organizacyjny
minus Struktura organizacyjna
plus Zakres kompetencji
plus Jak załatwić sprawę /wzory dokumentów, karty informacyjne/
minus Spis telefonów w Urzędzie
minus Kontrole przeprowadzone w U.M. w Szczebrzeszynie
plus Rejestry, ewidencje, archiwa
 MIASTO I GMINA
minus Statut Miasta i Gminy Szczebrzeszyn
minus Lokalny Program Rewitalizacji dla Gminy Szczebrzeszyn 2016-2023
plus Budżet
plus Podatki, opłaty za wodę i ścieki
minus Mienie komunalne
plus Jednostki organizacyjne Gminy Szczebrzeszyn
plus INFORMACJE O ŚRODOWISKU
plus Działalność telekomunikacyjna
plus KONSULTACJE SPOŁECZNE
plus GOSPODARKA ODPADAMI, AZBEST
 INNE
plus Petycje, postulaty i inicjatywy obywateli
minus Informacje o działalności lobbingowej
minus CEIDG; Działalność gospodarcza
plus Energia słoneczna
plus OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE
minus WYBORY
   minus WYBORY SEJM SENAT 2015
   minus REFERENDUM 6 września 2015
   minus WYBORY PREZYDENCKIE 2015
   minus WYBORY SAMORZĄDOWE 2014
   plus WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 2014
   plus WYBORY SEJM/SENAT 2011
   minus WYBORY SAMORZĄDOWE 2010
      minus Skład Miejskiej Komisji Wyborczej w Szczebrzeszynie
      minus Siedziba i dyżury Miejskiej Komisji Wyborczej w Szczebrzeszynie
      minus Obwieszczenie Burmistrza Szczebrzeszyna z dnia 28 września 2010 r. o okręgach wyborczych...
      minus Obwieszczenie Burmistrza Szczebrzeszyna z dnia 25 października 2010r.
      minus Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Szczebrzeszynie z dnia 3 listopada 2010 r.
      minus Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Szczebrzeszynie z dnia 5 listopada 2010 r.
      minus Wykaz - Składy Obwodowych Komisji Wyborczych
      minus PROTOKÓŁ Z WYBORÓW - WYBORY BURMISTRZA SZCZEBRZESZYNA
      minus PROTOKÓŁ Z WYBORÓW - WYBORY DO RADY MIEJSKIEJ W SZCZEBRZESZYNIE
   plus WYBORY PREZYDENCKIE 2010
   plus WYBORY SAMORZĄDOWE 2006
   minus WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
minus Redakcja Biuletynu
plus Instrukcja obsługi biuletynu
 Nabór do pracy
minus Aktualne rekrutacje
minus Postępowania w toku
minus Wyniki postępowań
minus Archiwum rekrutacji
A A A


Gm. Szczebrzeszyn - Obwody głosowania
Numer Adres Typ obwodu Dostosowany dla niepełnosprawnych Granice obwodu
1 Urząd Miejski, ul. Pl.Kościuszki 1, Szczebrzeszyn Powszechny Tak Osiedle Szczebrzeszyn - ulice: Cicha, Cmentarna, Dawida, Frampolska, Gorajska, Jana Brzechwy, Klinowa, Klukowskiego, Konopnickiej, pl. T.Kościuszki, Krótka, Leśna, Nowa, Ogrodowa, Partyzantów, Piwna, Polna, Sądowa, Słoneczna, Sobieskiego, Stara Rozłopska, Studzienna, Targowa, Trębacka, Wierzbowa, Wyzwolenia, Zamkowa, Zamojska (od nr 1 do 70 strona parzysta i do nr 43 strona nieparzysta), Zielona, Złota, Zofii Sas-Jaworskiej, Zwierzyniecka , XXX-lecia PRL, Turowskiego Norberta
Obwodowa komisja wyborcza numer 1 - Skład komisji
Imię i nazwisko Stanowisko
Bogdan Kniaź Przewodniczący komisji
Aldona Stanisława Sawic Zastępca przewodniczącego komisji
Maria Irena Jurczykowska Członek komisji
Bożena Elżbieta Karpińska Członek komisji
Lidia Barbara Kowalik Członek komisji
Paweł Obszański Członek komisji
Barbara Elżbieta Pacyk Członek komisji
Adam Adrian Rudawski Członek komisji
Agnieszka Wyrostkiewicz Członek komisji
 
Numer Adres Typ obwodu Dostosowany dla niepełnosprawnych Granice obwodu
2 Liceum Ogólnokształcące, ul. Zamojska 70, Szczebrzeszyn Powszechny Nie Sołectwo Przedmieście Zamojskie - ulice: Lubelska, Nadrzeczna, Zamojska (od nr 72 do 212 strona parzysta i od nr 45 do 185 strona nieparzysta), Sołectwo Przedmieście Szperówka.
Obwodowa komisja wyborcza numer 2 - Skład komisji
Imię i nazwisko Stanowisko
Wiesław Marian Bizior Przewodniczący komisji
Agnieszka Magryta-Głąb Zastępca przewodniczącego komisji
Michał Bielecki Członek komisji
Zygmunt Bielecki Członek komisji
Renata Teresa Czuk Członek komisji
Monika Wachowicz-Pawlak Członek komisji
Magdalena Maria Wawryk Członek komisji
Wojciech Wyrostkiewicz Członek komisji
Małgorzata Monika Złomańczuk Członek komisji
 
Numer Adres Typ obwodu Dostosowany dla niepełnosprawnych Granice obwodu
3 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Zamojska 189, Szczebrzeszyn Powszechny Nie Osiedle Klemensów - ulice: Jasna, Kolejowa, Końcowa, Krzywa, Lipowa, Łączna, Osiedlowa, Parkowa, Prosta, Przechodnia, Słodka, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Startowa, Środkowa, Zamojska (od nr 187 strona nieparzysta i od nr 214 strona parzysta - do końca), Zaułek, Związkowa.
Obwodowa komisja wyborcza numer 3 - Skład komisji
Imię i nazwisko Stanowisko
Małgorzta Katarzyna Banach Przewodniczący komisji
Ewelina Szczygieł Zastępca przewodniczącego komisji
Magdalena Antoszek Członek komisji
Stanisław Zygmunt Bielecki Członek komisji
Elżbieta Anna Klajn Członek komisji
Agnieszka Koczwara Członek komisji
Piiotr Kranczewski Członek komisji
Jolanta Bogumiła Szpunar Członek komisji
Piotr Wróbel Członek komisji
 
Numer Adres Typ obwodu Dostosowany dla niepełnosprawnych Granice obwodu
4 Remiza OSP, Błonie Powszechny Nie Sołectwo Przedmieście Błonie - ulice: Błonie, Boczna, Sadowa), Sołectwo Kawęczyn, Sołectwo Kawęczynek.
Obwodowa komisja wyborcza numer 4 - Skład komisji
Imię i nazwisko Stanowisko
Maria Bogusława Maranowska Przewodniczący komisji
Krystyna Danuta Tymczak Zastępca przewodniczącego komisji
Anna Paulina Godzisz Członek komisji
Monika Kapuśniak Członek komisji
Alina Kot Członek komisji
Katarzyna Rzemieniuk-Pieczykolan Członek komisji
Krzysztof Tracz Członek komisji
Paweł Radosław Tymczak Członek komisji
Mariusz Węgrzyn Członek komisji
 
Numer Adres Typ obwodu Dostosowany dla niepełnosprawnych Granice obwodu
5 Szkoła Podstawowa, Niedzieliska Powszechny Nie Sołectwo Kąty Pierwsze, Sołectwo Kąty Drugie, Sołectwo Niedzieliska, Sołectwo Kolonia Niedzieliska.
Obwodowa komisja wyborcza numer 5 - Skład komisji
Imię i nazwisko Stanowisko
Anna Katarzyna Paczos Przewodniczący komisji
Renata Elżbieta Matysiak Zastępca przewodniczącego komisji
Joanna Magdalena Dochalska Członek komisji
Zbigniew Robert Gimel Członek komisji
Andrzej Marek Matwiej Członek komisji
Maria Teresa Rusinek Członek komisji
Małgorzata Maria Rycaj Członek komisji
Monika Sierkowska Członek komisji
Wiesław Stanisław Zychowicz Członek komisji
 
Numer Adres Typ obwodu Dostosowany dla niepełnosprawnych Granice obwodu
6 Szkoła Podstwowa, Wielącza Powszechny Nie Sołectwo Wielącza, Sołectwo Wielącza Kolonia, Sołectwo Wielącza Poduchowna
Obwodowa komisja wyborcza numer 6 - Skład komisji
Imię i nazwisko Stanowisko
Jarosław Zbigniew Czerwieniec Przewodniczący komisji
Zofia Kasiedczak Zastępca przewodniczącego komisji
Teresa Zofia Kaszak Członek komisji
Katarzyna Kosińska Członek komisji
Anna Momot Członek komisji
Violetta Anna Skwaryło Członek komisji
Monika Maria Świst Członek komisji
Paulina Justyna Tyszko Członek komisji
Anna Iwona Wawryk Członek komisji
 
Numer Adres Typ obwodu Dostosowany dla niepełnosprawnych Granice obwodu
7 Szkoła Podstawowa, Bodaczów Powszechny Nie Sołectwo Bodaczów
Obwodowa komisja wyborcza numer 7 - Skład komisji
Imię i nazwisko Stanowisko
Urszula Bożena Mazurek Przewodniczący komisji
Agnieszka Oczkoś Zastępca przewodniczącego komisji
Joanna Holc Członek komisji
Łukasz Marcin Kapuśniak Członek komisji
Piotr Kłus Członek komisji
Radosław Ryszard Radzik Członek komisji
Barbara Lidia Rokosz Członek komisji
Anna Danuta Szczerba Członek komisji
Ewa Katarzyna Zabiciel Członek komisji
 
Numer Adres Typ obwodu Dostosowany dla niepełnosprawnych Granice obwodu
8 Remiza OSP, Brody Duże Powszechny Nie Sołectwo Brody Duże, Sołectwo Lipowiec Kolonia, Sołectwo Brody Małe
Obwodowa komisja wyborcza numer 8 - Skład komisji
Imię i nazwisko Stanowisko
Tomasz Adam Małyszek Przewodniczący komisji
Jarosław Kapuśniak Zastępca przewodniczącego komisji
Aneta Bartoszczyk-Trochimiuk Członek komisji
Katarzyna Biłan Członek komisji
Wiesław Tadeusz Dawid Członek komisji
Iwona Poźniak-Ostaszewska Członek komisji
Stanisław Marian Rozwadowski Członek komisji
Katarzyna Agnieszka Świstowska Członek komisji
Beata Joanna Trochimiuk Członek komisji
 
Numer Adres Typ obwodu Dostosowany dla niepełnosprawnych Granice obwodu
9 Szpital rejonowy, ul. Doktora Klukowskiego 3, Szczebrzeszyn Szpital Nie  
Obwodowa komisja wyborcza numer 9 - Skład komisji
Imię i nazwisko Stanowisko
Mariusz Adam Głąb Przewodniczący komisji
Piotr Maciej Korczakowski Zastępca przewodniczącego komisji
Elżbieta Kukułowicz Członek komisji
Grażyna Janina Pankiewicz Członek komisji
Krystyna Honorata Pilip Członek komisji
Michał Mieczysław Sawic Członek komisji
Halina Wyrostkiewicz Członek komisji
 
Numer Adres Typ obwodu Dostosowany dla niepełnosprawnych Granice obwodu
10 Dom Pomocy Społecznej "Pod Modrzewiami", ul. Błonie 117, Szczebrzeszyn Zakład pomocy społecznej Tak  
Obwodowa komisja wyborcza numer 10 - Skład komisji
Imię i nazwisko Stanowisko
Iwona Chmiel Przewodniczący komisji
Elżbieta Wajler Zastępca przewodniczącego komisji
Diana Nina Bednarz Członek komisji
Teresa Zofia Bil Członek komisji
Łucja Agnieszka Chatała Członek komisji
Marta Niewiadomska Członek komisji
Agnieszka Oberda Członek komisji
 

 

Ilość odwiedzin: 5805
Nazwa dokumentu: Wykaz - Składy Obwodowych Komisji Wyborczych
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Szczebrzeszynie
Osoba, która wytworzyła informację: Wojciech Kościk
Osoba, która odpowiada za treść: Burmistrz Szczebrzeszyna
Osoba, która wprowadzała dane: Wojciech Kościk
Data wytworzenia informacji: 2010-11-16 14:40:50
Data udostępnienia informacji: 2010-11-16 14:40:50
Data ostatniej aktualizacji: 2010-11-16 14:58:09

Wersja do wydruku...

Rejestr zmian...

corner   corner